سئوالات متداول مشتریان از پارسیس

 • پرسش و پاسخ های متداول
image
image
image
image
image
image
image
image

پاسخ به سئوالاتی که مشتریان از ما می پرسند

 • چطور میتوانم سفارش طراحی سایت بدهم؟

  برای سفارش طراحی سایت شما می‌توانید با شماره های درج شده در بخش تماس با ما و یا تکمیل فرم تماس با ما و یا از طریق تماس با شماره 09116087891 ، ابتدا در خصوص نوع وب سایت خود مشاوره دریافت کنید و سپس بصورت حضوری و یا غیر حضوری سفارش طراحی سایت خود را ثبت نمایید.

 • وب سایت طراحی شده برای من تا چه مدت پشتیبانی می‌شود؟

  وب سایت های طراحی شده توسط پارسیس دیزاین معمولا 3 الی 6 ماه پشتیبانی رایگان دارند که این پشتیبانی شامل رفع کلیه عیوب های وب سایت و همچنین تغییراتی جزئی می‌باشد.

 • آیا استاندارد های سئو در طراحی وب سایت رعایت می‌شود؟

  در تمامی وب سایت های طراحی شده توسط پارسیس دیزاین اصول سئو تکنیکال و سئو On-Page رعایت می‌شود.

 • نحوه ی انجام طراحی سایت در شرکت های طراحی سایت به چه صورت است؟

  طراحی سایت در پارسیس دیزاین ابتدا از تحلیل نیاز های مشتریان آغاز می‌شود. در پارسیس دیزاین تحلیل مشتریان هدف پروژه طراحی سایت از عقد قرارداد هم مهمتر است و پس از به نتیجه رسید و بررسی عملی بودن پروژه قرار داد بر اساس زمان بندی و نیاز های پروژه منعقد می‌گردد. پس از قرار داد تحلیل ها مستندسازی شده پروژه وارد مرحله پیاده سازی می‌شود. این فرآیند پس از پیاده سازی وارد مرحله تست و دیباگ گردیده و پس از به نتیجه رسیدن تحلیل ها و نیاز های پروژه، سایت آماده تحویل و آموزش می گردد.

 • چطور میتوانم به یک مجموعه طراحی سایت اعتماد بکنم؟

  بهترین راه برای شناسایی یک شرکت طراحی سایت استعلام از مشتریان آن مجموعه و رویت نمونه کار های واقعی آن است. بسیار راحت با مشتریان شرکت های طراحی سایت در کنار کیفیت نمونه کارهای آنها تماس بگیرید و از قدرت، صحت و کیفیت کار آنها با خبر شوید.

 • قیمت طراحی سایت در پارسیس دیزاین چگونه است؟

  طراحی وب سایت یک پروسه کاملا سفارشی و مختص شماست، همانطور که برای ارائه خدمات سفارشی به مشتریان خود قیمت مشخصی ندارید، ابتدا تا از نیاز های مشتری مطلع نشویم و انتظارات کارفرما را نشونیم، نخوانیم و تحلیل نکنیم پس نمیتوانیم قیمت دقیق به مشتری ارائه دهیم. ولی ما در پارسیس دیزاین براساس یک سری نیاز های اولیه با توجه به تجربه قبلی که از مشتریان خود داشته ایم پلن های تعرفه آماده کرده ایم که در بخش تعرفه ها قابل رویت است.

 • چطور میتوانم سایت خودم را مدیریت کنم و تصاویر و متن آن را تغییر دهم؟

  پس از اتمام پروژه طراحی وب سایت شرکتی و یا فروشگاهی شما، پارسیس دیزاین یک پنل مدیریت در اختیار شما قرار می دهد که می توانید بسیاری از موارد وب سایت خود را از طریق این پنل کنترل و مدیریت کنید و در تصاویر و متون وب سایت خود تغییر ایجاد کنید.

 • علاوه بر هزینه طراحی سایت باید چه هزینه های دیگری برای آماده سازی سایت بپردازم؟

  هزینه خرید هاست و دامنه .ir برای پروژه های وب سایت به عده پارسیس دیزاین است و در قبال آن هزینه ای دریافت نمی شود، ولی اگر پروژه بصورتی باشد که نیاز به یک هاست و سروری قوی و قدرتمند احساس شود در خصوص جزئیات هزینه با شما صحبت می کنیم.

از کجا شروع کنم ؟

برای شروع کسبو کار خودتون نیاز به مشاوره دارید ؟
با ما در ارتباط باشد